Sme tu pre vás online .Máte otázky ohľadom našich produktov ?

Máte záujem o kvalitný matrac ? zavolajte nám alebo nám napíšte a my vám poradíme ako si vybrať ten najvhodnejší matrac .

Kto sme ?

Sme kolektív ľudí s dobrou náladou , ktorého jasným cieľom je ponúknuť Vám našim klientom zdravý spánok , v krásnej originálnej spálni .Sme kreatívni , ochotní poradiť , vypočuť si Váš názor , Vaše potreby , predstavy a hlavne neponúkať Vám niečo čo nepotrebujete .

Neponúkame vymyslené zľavy , špeciálne akcie na niečo čo nechcete .

Sme menšia spoločnosť , no dokážeme robiť aj väčšie projekty . Práve to , že sme menší a neponúkame všetko , nám umožňuje venovať sa každému z vás individuálne , máme čas vás počúvať a tak pochopiť čo presne potrebujte . Ponúkame to čo v reťazcoch chýba .Jedinečný , originálny produkt , mať v spálni niečo výnimočné a tým sa vyhnúť „reťazcovej“ uniformite .

Naši dodávatelia.….

Všetkých našich dodávateľov – výrobcov si starostlivo vyberáme a pracujeme s nimi len vtedy ak sa osobne poznáme , videli sme prostredie v ktorom sa ich výrobky vyrábajú , dokážu ponúknuť atypickú výrobu a tým dokážu uspokojiť kreatívne potreby našich klientov. Zároveň musia spĺňať eco-friendly prístup či už v použitých materiáloch ako aj výrobných procesoch .

Náš produkt …

Je niečo čo Vám zlepší kvalitu života na dlhý čas a poteší Vaše oči aj dušu .